main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Airike Kapp Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Airike Kapp Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Airike Kapp pälvis treeneristipendiumi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.11.2020
08:31

Spordikoolituse- ja teabe sihtasutuse 3600 euro suuruse treeneri stipendiumi, mille eesmärk on aidata kaasa uue põlvkonna treenerite kujunemisele saab teiste hulgas ka Tallinna Ülikoolis õppiv kergejõustiklane Airike Kapp.

Tulevase treeneri stipendiumi eesmärk on luua noortele soodsamad tingimused täiendavate teadmiste, oskuste ja kogemuste omandamiseks valmistumisel treeneriametiks. Stipendiumitele said kandideerida üliõpilased, kes õpivad treenerikutse taotlemist võimaldava ja positiivselt akrediteeritud õppekava alusel Eesti või välisriigi avalik-õiguslikus või eraülikoolis bakalaureuse taseme vähemalt teisel õppeaastal.

On tähtis, et stipendiaadid plaaniksid rakendada omandatud teadmisi ja oskusi tulevikus treeneritöös. Eelise stipendiumile kandideerimisel andis, kui üliõpilasel on kehtiv treenerikutse või ta on asunud treenerikutset taotlema ja nii ülikool, kui ka vastav spordialaliit andsid stipendiaadile kui tulevasele treenerile hinnangu.

MM

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.