main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängud käivad. Aivi Auga

Mängud käivad. Aivi Auga

Abrukal oli edukas Eesti koondislane, tunnustatud maletreener Kalle Kiik

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
17.08.2021
10:16

Laupäeval, 14. augustil mängiti Abrukal 10. välkmaleturniir vendade Tuulikute karikatele. Osales 12 maletajat.

Tihedas konkurentsis saavutas esikoha rahvusvaheline meister Kalle Kiik, kes kuulub Eesti malekoondisesse ning on ka kõrgelt hinnatud maletreener.  Kiik kogus kaheringilisel turniiril 20 punkti 22-st võimalikust.

Teise kohaga pidi sel korral leppima eelmise aasta parim Olev Schults, tema tulemuseks jäi 19,5 punkti. Omavahelistes partiides oli Schults küll Kiigest parem 2:0, kuid viigid Ilkka Mustoneni, Ülo Tuuliku ning ootamatu, mänguseisudele mittevastanud matšikaotus (½:1½)

Marko Siilile ei võimaldanud O. Schultsil sel aastal esikohta kaitsta.

Pjedestaalile pääses veel I. Mustonen 15,5 punktiga. Järgnesid M. Siil 14,5, Rain Kilumets 13 ja Martin Kallas 11,5 punktiga. Auhinnatud sai ka parim naismaletaja Milde Burkova.

Maletajad tänavad Ülo, Mari  ja Kadri Tuulikut külalislahke vastuvõtu ja rikkaliku auhinnalaua eest.

20.-22. augustini toimuvad Kuressaare spordikeskuses maakonna meistrivõistlused males (pika ajakontrolliga), võistluse algus reedel kl 10. Eelmise aasta tiitlit on lubanud kaitsma tulla Martin Kallas.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.