main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Abruka välkturniiri võitis Silver Jakobson

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
07.08.2017
10:20

Kuuendat korda toimunud vendade Tuulikute nime kandval välkturniiril oli sel aastal osalemas 11 maletajat. Seda võistlust võib nüüd nimetada ka kolm aastat tagasi lahkunud Jüri Tuuliku mälestusturniiriks.

Teatud üllatusena tuli kahest matšpartiist koosneva võistluse võitjaks Tuulikute pere suvekülaline tallinlane Silver Jakobson 17,5 punktiga 20 võimalikust. Teise peaauhinna saajaks oli 16,5 punkti kogunud Rain Kilumets ja kolmanda 15 punktiga peafavoriidiks peetud soomlane Ilkka Mustonen. Auhindade saajateks olid veel: 4. Martin Kallas (12 p.), 5. Hendrek Kelder (10,5 p.), ning  6.-7. Jaak Turja ja Milde  Burkova (7,5 p.).

Täname eeskätt Ülo Tuulikut selle meeldejääva võistluse järjekordse korraldamise eest.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.