main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aaron Nau rajal. Rauno Kais

Aaron Nau rajal. Rauno Kais

Aaron Nau alustas hooaega seitsmenda kohaga

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
10.04.2017
13:48

Motokrossi Saku liivakuninga võistlusel Hooaja avastardi teinud Aaron Nau lõpetas võistluse juunioride arvestuses seitsmenda kohaga.

“Esimene motokross on seljataga ja emotsioonid on mitmekesised,” tunnistas Aaron Nau. ” Päev algas iseenesest kenasti, kui kvalifikatsioonis suutsin juunioris neljanda aja sõita. Eks rada oli veel sile ja kahe taktiga vähe lihtsam selg sirge valle põristada.”

Esimeses sõidus sai Nau kehva stardi ja hakkas siis vaikselt ettepoole sõitma, aga 7. kohast paremat ei suutnud. Teises sõidus tegi ta järjekordselt masendava stardi ja lisaks tuli veel ka kukkumine ning nii tiksus noormees vaikselt lõpuni Ka kolmanda sõiduga pole ta rahul.

“Kokkuvõttes Juuniori klassis saadud seitsmes koht kohe kindlasti ei näita seda, milleks ma suuteline olen, kuid uus mootorrattas ja mees vajavad veel timmimist. Nüüd segame veel kõvasti õli bensiini ja teeme trenni juba kuu lõpus toimuvateks Eestikateks,” märkis Aaron Nau, kes on seadnud endale tänavuseks eesmärgiks jõuda Eesti meistrivõistlustel 12 parema ja hobikrossi karikasarjas sarjas kolme parema hulka.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.