main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aaron Nau õhulennul. Erakogu

Aaron Nau õhulennul. Erakogu

Aaron Nau alustab hooaega kõrgete eesmärkidega

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
03.04.2019
08:28

Peatselt algaval motokrossi hooajal sõidab Aaron Nau taas MX2 klassis, aga nüüd Hondaga. Lisaks Eesti meistrivõistlustele võtab noor saarlane osa ka Soome meistrivõistlustest.

Pärast eelmist hooaega oli Aaron Nau küllaltki keerulises seisus, sest tulevik tundus ebaselge. Ühtepidi lõpetas ta möödunud aastal Eesti meistrivõistlused MX2 klassis elu parima tulemusega, olles hooaja lõpuks viies. Teistpidi polnud tal eelarvet, mille abil teha samm edasi.

“Terve talv sai tehtud tööd selle nimel, et eelarve kokku saada,” lausus Aaron Nau. “Lõpuks veebruari kuuks sai selgeks, et uuel hooajal saan siiski oma plaanid täita ja täies mahus hooaega selliselt sõita, et oleks ka mingi areng toimunud.”

Enne hooaja algust õnnestus Aaron Naul käia ka laagris Itaalias, et saada algavaks hooajaks ka veidi sõidutunnetust, sest kogu talve oli ta ju vaid jooksmas käinud ja jõusaalis veetnud.

“Eesmärgiks on sel hooajal end Eesti tasemel piisavalt tõestada, et tuleval aastal saaks ehk veidi ka laiema maailma poole vaadata,” märkis noor motomees. “Eestis sooviks eelmisel aastal välja sõidetud kõrge viienda koha üle sõita, eks saab näha, kas ma selleks ka võimeline olen. Soomes tahaks samuti kohalike meeste elu kibedaks teha.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.