main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Meistrisärgis rajal. Mihkel Räim facebook

Meistrisärgis rajal. Mihkel Räim facebook

Kehv enesetunne ei lubanud Mihkel Räimel võidu peale sõita

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
17.07.2021
17:13

Tšehhis sõidetud ühepäevasõidul Visegrad 4 Bicycle Race sai HRE Mazowsze Serce Polski rattur Mihkel Räim katkestas.

„Raske ühepäevasõit,“ tõdes Mihkel Räim, kelle sõnul väga suuri tõuse polnud, aga oli palju selliseid väikseid tõusunukke ja terve päev käis üles-alla. Kokku tuli 2000 tõusumeetrit. „Hea enesetundega oleksin sellist sõitu väga nautinud, kahjuks seda tunnet polnud. Olin väga motiveeritud sõiduks, aga  enda organismi on raske petta. Mõned päevad enne sõitu tehtud vereproov oli kaugel ideaalist ning see selgitab veidi ka viimaste nädalate väsimust.“

Mihkel Räim sai kohe alguses aru, et organismil on blokk peal ja ta ei tahtnud end väga rohkem auku tõmmata. „Võtsin otsuse vastu, et üritan meeskonnakaaslasi toetada,“ lausus ta.

„Peale kahe tunnist sõitu oli terve punt juba suht kutu ja ma sain eest ära mõne kaaslasega. Seal oli aga arusaamatusi ja jätkasin üksi. Veidi aja pärast liitusid minuga 4 meest ja ma tegelikult siiralt lootsin, et tagant tuleb mingi punt veel järele, sest enesetunne oli ikka päris pask. Umbes selline tunne kui oled ratta peal nälga jäänud, jalas ei leidu väga miskit.“

Samas oli Räime tiimile see olukord hea, sest teised meeskonnad pidid tööd tegema ja saarlane ei tahtnud eest niisama ka maha jääda. Kõige suuremal tõusul sai ikkagi jõud otsa ja töö oli tehtud. Räim vajus ka läbi peagrupi ning tööpäev sai otsa.

Pühapäeval on sõit Poolas. „Õnneks siledam ja vast ma enda keha väga sellega ei piina. Eks näis. Peale võistlust siirdun juba kaheks nädalaks kõrgmäestikku, kus omaalgatuslikult teen laagri. See peaks teoreetiliselt aitama ka verenäidud paremaks teha,“ märkis ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.