main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jätkuvad mölkky meistrivõistlused!

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
17.07.2021
09:31

Saaremaa avatud mölkky meistrivõistlustel mängitakse kolmas etapp naiste (eraldi turniir!) ja meeste singlis 24. juulil Kaubi külas.

Algus kell 10.30, meeste turniir, kell 11 naiste turniir. Osavõtutasu 5 eurot mängija. Eelregistreerimine kuni 22. juulini kell 20 aadressile tarvopihlas@gmail.com

Meeste loosimine kell 10.15 ( palun ole selleks ajaks kohal )

Naiste loosimine kell 10.45 ( palun ole selleks ajaks kohal )

Loosimisel asetatakse nii meestel kui naistel 4 esimest tabelisse/tabelitesse, selleks liidetakse mängija I ja II etapi punktid kokku, kellel on kõige rohkem punkte on esimene asetus jne. Ülejäänud mängijad loositakse.

Registreeru ja kohtume 24.07 juba Kaubi mänguväljakul, et selgitada välja Saaremaa naiste ja meeste meister mölkky üksikmängus!

PS! Registreerunud mängijad lisatakse jooksvalt Facebooki lehele #SaaremaaMölkkyLiiga2021

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.