main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Ott Tänak saab uue kogemuse. Hyundai Motorsport

Ott Tänak saab uue kogemuse. Hyundai Motorsport

Ott Tänak valmistub kihutamisega Portugalis Mehhiko ralliks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.02.2020
11:42

Maailmameister Ott Tänak andis teada, et osaleb .27-29. veebruaril Hyundaiga Portugalis Rallye Serras de Fafe e Felgueiras. Portugali rallimeistrivõistluste esimesel etapil osalevad Dani Sordo ja Ott Tänak valmistuvad seal märtsi keskel sõidetavaks Mehhiko ralliks.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.