main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Marilis Remmel poodiumil. Eesti Kergejõustikuliit

Marilis Remmel poodiumil. Eesti Kergejõustikuliit

Marilis Remmel Leedus kolmas

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.03.2019
13:56

Leedus Šiauliais toimunud kergejõustiku U18 ja U20 vanuseklassi mitmevõistluse võistkondlikel Balti meistrivõistlustel sai Marilis Remmel U20 naiste arvestuses isikliku rekordi 3660 punktiga pronksi. Võitis lätlanna Kristine Blaževiča 3932 punktiga.

“Siia võistlustele sõites ei oodanud ma medalit,” rääkis Marilis Remmel. “See oli minu jaoks päris positiivseks üllatuseks, kui pärast 800 m jooksu sain teada, et jooksin end pronksile, nii et see piimhape tagareites ja mõnus valu tasus end ära.”

Marilis Remmel sai üksikaladel kirja 8.99; 1.64; 10.71; 5.55 ja 2.31.53. Isiklikud rekordid tulid tõketes, kuulis ja 800 m. Tema sõnul ei olnud tegu siiski päris ideaalse võistlusega, sest näiteks kõrgushüppes jäi varu sisse. Ta tegi 1.64 peal hea hüppe ja kui oleks 1.67 peal olnud, oleks see tema hinnangul ilusti ületatud. Aga lõpuks jäi kirja siiski 1.64

“Arvan, et olen kõigega rahul. Jah, paaril alal jäi varu sisse, kuid tuju oli väga positiivne ja tunne hea ning see oli super punkt mitte just nii hästi alanud hooajale,” lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.