main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kõrgema parkuuri esikolmik. Erakogu

Kõrgema parkuuri esikolmik. Erakogu

Ratsakeskuse sportlastel edukas nädalavahetus

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
02.04.2018
08:18

Reedel Saare Ratsakeskuses toimunud takistussõiduvõistlusel saavutasid klubi ratsanikud kõikides klassides kaksikvõidud.

Parkuuris 60 cm võitis Jaagup Kallas Murphyga, Maria Anett Allikveeri ja Erle ees. Parkuuris 80/90 cm võitis Emeli Pikner Mon Teril. Parkuuris 100/110 cm võitis Mihkel Ait Emperoril, Luise Veversi ja Ruudi ees. Kokku tehti päeva jooksul 44 starti.

Laupäeva hommikul võistlesid Saare Ratsakeskuse sportlased Niitväljal, kus Jaagup Kallas ja Royal Butterfly saavutasid parkuuris 110/120 handycap teise koha. Õhtul ja pühapäeva hommikul osalesid sportlased vägevas kolmevõistluse treeninglaagris Kurtnas ning reis lõpetati koolisõiduvõistlusega Tondi maneežis. Skeemis A1 saavutasid Luise Vevers ja Ruudi ülekaaluka võidu ning Jaagup Kallas ja Murphy tulid kolmandaks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.