main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hõbedane naiskond. Erakogu

Volleveteranid tõid Itaaliast medaleid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.06.2024
07:20

1.-15. juunini toimus Itaalias Milanos IVVA World Indoor and Beach Volleyball Championships. Ühtekokku osales 25 saalivõrkpalli tiimi, 55 rannapaari ja 24 rannavõrkpalli segavõistkonda erinevatest riikidest. Kaugemad külalised sõitsid kohale Ameerikast kui ka näiteks Mongooliast ja kohal olid ka mitmed olümpiamedalistid.

Keesi Pära ja Triin Haidla võistkond NoNii lõpetas pika turniiri hõbemedaliga. Alistati Bulgaaria, Portugali ja Tšehhi ning finaalis tunnistati Saksamaa 2:0 paremust.  

Rannavõrkpallis mängis Keesi Pära koos Kurmo Annusegs segapaaride turniiril, kus õnnestus 24 paari konkurentsis saada 6 järjestikust võitu ja öises Milanos mängitud finaalis alistati Tšehhi 21:19. Lisaks sai nooremas vanuseklassis Kristjan Haavik koos Kurmo Annusega neljanda koha.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.