main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman. Liisi Troska/jalgpall.ee

Victoria Vihman võitis Põhjamaade politsei parima väravavahi karika

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.06.2024
08:33

Eesti politseikoondis osales 1.–7. juunini Rootsis toimunud Põhjamaade politsei jalgpalli meistrivõistlustel, kus naiste koondise ja Tallinna FC Flora väravavaht Victoria Vihman pärjati parima väravavahi tiitliga.

Eesti naiskond sai 5. koha ning eriti head mängu näidati kahes viimases kohtumises. Taaniga jäi lõpptulemus 2:2 ning turniiril hõbemedalid võitnud Rootsi naiskonnaga hoiti mängu viimaste minutiteni viigilist seisu, mille rootslased mängu lõpuks siiski 1:0 enda kasuks pöörasid, vahendab jalgpall.ee.

Nii meeste kui naiste arvestuses tuli võitjaks Norra. Kuigi eestlased võistkondlikke karikaid ei teeninud, olid võistlused edukad Victoria Vihmanile, kes lahkus Rootsist võistluste parima väravavahi karikaga.

Nelja aasta pärast peetakse samad võistlused Taanis. Rahvusvahelistele politseivõistlustele saavad kandideerida Sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledži kadetid, politseiasutuste töötajad ja abipolitseinikud.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.