main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman treeningul. Liisi Troska/jalgpall.ee

Vichman, Tarkmeel ja Teern koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.07.2024
08:53

Eesti naiste jalgpallikoondise Euroopa meistrivõistluste valikturniir saab jätku juulis, kui kahes järjestikus mängus minnakse vastamisi Luksemburgiga. Peatreenerid Sirje Kapper ja Anastassia Morkovkina avalikustasid 24-liikmelise koosseisu. Sinisärgi tõmbavad selga FC Floras pallivad väravavaht Victoria Vihman, kaitsja Helina Tarkmeel ja ründaja Kristina Teern.

Esimene kohtumine Luksemburgi vastu peetakse 12. juulil Luksemburgis Emile Mayrischi staadionil. Neli päeva hiljem, 16. juulil kohtub sama vastasseis Tartus Tamme staadionil.

Naiste koondis on Luksemburgiga varasemalt kohtunud kahes maavõistlusmängus. 2013. aastal lepiti võõrsil 1:1 viiki, 2018. aastal teenis Eesti vastase üle 4:0 võidu.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.