main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull saab noorsportlase toetust. Alver Kivi

Team Estonias neli saarlast

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
13.10.2023
08:44

Eesti Olümpiakomitee tippspordikomisjon kinnitas Team Estoniasse kuuluvate sportlaste ja treenerite uued nimekirjad, mis hakkasid kehtima 1. oktoobrist.

C-kategooria toetust saavad kergejõustiklased Risto Lillemets ja Tiidrek Nurme ning jahilaskja Peeter Jürisson, noorsportlase toetust saab tennisist Grete Gull.

EOK asepresidendi ja tippspordikomisjoni esimehe Erich Teigamägi sõnul kohtuti suvealaliitude esindajatega ning nende ettepanekuid kaaluti põhjalikult. „EOK tippspordikomisjon kohtus kahe päeva jooksul 21 suveolümpiaala esindajaga ning kuulasime ära ettepanekud ja ülevaated tippsportlaste ning nende treenerite toetuste osas,“ selgitas Teigamägi.

EOK tippspordikomisjoni kuuluvad lisaks Teigamägile Ago Markvardt, Aivo Normak, Eveli Saue, Jaan Kirsipuu, Jaan Talts, Priit Ilver ja Tõnu Tõniste.

Team Estonia on 2019. aastal loodud Eesti tippspordi toetamise süsteem, mis pakub sportlasele kvaliteetseid tugiteenuseid ning konkurentsivõimelise ettevalmistuse tiitlivõistlusteks.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.