main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peakorvpall oli populaarne igas vanuses huvilistele. "Nokkijad" ja täpsusviskajad hoos ja koos. Urve Vakker

Taritu perespordipäev oli rahvarohke

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
15.08.2023
14:04

Liikumisaastale kohaselt oli 31. Taritu perespordipäev, mis toimus 12. augustil,  rahvarohke ja tegus. Kui kõik vanuserühmades osalejad ja korraldajad kokku liita oli tegevuses 125 inimest. Vanuserühmad eelkoolist eakate veteranideni, supikeetjast supisööjateni, korraldajad ja kaasaelajad.

Toimusid traditsioonilised mõõduvõtud kuulitõukes, saapaviskes, hoota kauguses, noole- ja korvpalli visetes.  Noorematele erinevad täpsusvisked. Perepäev on mõeldud kõikidele vanustele ja on pigem õnne- ja osavustegevused.  Sel aastal oli ka kaks täiesti uudset ala. Nö peakorvpallis tuli pinksipalliga tabada peas olevasse väikekorvi. Nõudis head kätt ja tunnetust. Kepphobusel kepsutamine oli vaja rohkem kehalist vormisolekut. Osalejaid jätkus kõikidele aladele. Enim kus said osaleda nii lapsed kui ka täiskasvanud. Kõige enam oli ühel alal kokku ligi 80 võistlejat. Päeva lõpetasid teatevõistlused. Kuus võistkonda (mees, naine ja kaks last) tegid kaasa kolmes võistluses. Kuna kõik toimusid liivasel võrkpalliplatsil oli tore suvine rannamelu tunne. Peale autasustamist sai kogu arvukas lastepere suu magusaks  Premia Tallinna Külmhoone AS jäätist maiustades.

 Spordipäeva viisid läbi Taritu Arenguselts ja Taritu Rahvamaja. Lümanda spordiselts SPORT kaudu rahastasid seda sportlikku traditsiooni alleshoidmist Saaremaa vald ja Saaremaa Spordiliit. Tänud osalejatele, vanematele ja vanavanematele, kes tõid kohale lapsi ja lapselapsi, võistluse kohtunikele-korraldajatele.

Urve Vakker

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.