main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katsel. Ott Tänak facebook

Tänakule Montes esimesed punktid

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.01.2024
08:43

Autoralli maailmameistrivõistluste Monte Carlo rallil vormistas Hyundaiga kihutav Ott Tänak 11. katsel oma hooaja esimese katsevõidu ja sai kirja 10 esimest punkti.

„Soliidne päev, üldse mitte väga halb,“ tunnistas Ott Tänak. „Olen jälle oma mootoriga hädas olnud, aga eks me näeme õhtul, mis teha annab. Aga ma ütleks, et see hoiab meid kindlasti tagasi. Kui me oleme kiiremad ei mõju see nii hästi ja me oleme samm-sammult paranenud.

Meil on rehvide jaoks palju võimalusi, et saaksime hommikuse olukorraga kohaneda.“

Ott Tänaku sõnul algab ralli pühapäeval mõnes mõttes uuesti. „Tahame punkte saada, aga tuleb tõesti jälgida, mida teised teevad – on, millel silma peal hoida. Noodid olid head ja meeskond tegi täna katsete infoga head tööd,“ lausus rallipiloot.

Üldine seis pärast 14 katset. 1. Thierry Neuville, 2. Sebastien Ogier +3.3, 3. Elfin Evans +34.9 ja 4. Ott Tänak +1:46.9.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.