main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Tänak Kreekas lõpuks neljas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.09.2023
14:47

Kreekas sõidetud Akropolise MM-rallil sai M-Sporti Ford Pumaga kihutav Ott Tänak neljanda koha. Esikohale tuli sarja üldliider ja tiitlikaitsja Kalle Rovanperä Toyotal, kellele saarlane kaotas 4.28.

Ott Tänak: “Ma ei tundnud, et tegemist olnuks hea sõiduga, kuid proovisin teha kõikvõimaliku. Reede oli kõigi jaoks väga muserdav ja M-Spordil oli pea norus. Tulime tagasi ja otsus võtta suur ajakaristus osutus õigeks.”

MM-sarja üldseis: 1. Kalle Rovanperä (Toyota) 200, 2. Elfyn Evans (Toyota) 167, 3. Thierry Neuville (Hyundai) 134 ja 4. Ott Tänak (M-Sport) 119 punkti.

WRC2 klassis lõppes Robert Virvese võistlus umbes 500 meetrit enne finišit punktikatsel. “Kreeka ralli pidime paraku katkestama 400m enne viimase kiiruskatse lõppu, kui trampliinilt maandudes purunes rooliots ja sõitsime vastu kruusavalli. Koheselt avaldatud info, et toimus suurem väljasõit ja vajame ka abi, oli valeinfo ja meiega on kõik korras,” vahendas Robert Virves.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.