main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sten Reinkort. FC Kuressaare

Sten Reinkort on taas FC Kuressaare mängija

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2023
22:28

FC Flora ründaja Sten Reinkort kuulub kuni hooaja lõpuni laenulepingu alusel FC Kuressaare meeskonna koosseisu.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et klubile, meeskonnale ja ja treeneritele on see hea uudis. „See teeb, mulle kui treenerile vaid rõõmu,“ lausus ta. „Sten on väga hea tasemega mängija ja meie klubis oli ta parim. Usaldame teda, kollektiiv on talle tuttav ja saime endale kvaliteetse ründaja juurde.

Roman Kožuhhovski usub, et motivatsioon on Reinortil kõrge. „Kui ta meil mängis oli ta väga hea tahtmise ja suhtumisega,“ lausus ta. „Stenil on väga hea kontakt Sander Lahega ja koostöö sujub Mattias Männilaanega. Kui Lipp ka veel juurde võtta, siis on meil ründeliinis väga hea konkurents ja olen olukorraga meistrivõistluste teiseks pooleks rahul.“

Tänavusel hooajal kandis Reinkort Premium Liigas FC Flora särki 19 mängus ja lõi kuus väravat. Esiliigas tegi ta FC Flora U21 eest kaasa kolmel korral ja lõi ühe värava. Möödunud hooajal mängis Reinkort Saaremaa klubi eest kõigis 36 Premium Liiga kohtumises, lõi 15 väravat ning andis viis tulemuslikku söötu.

„Me nägime, et meie ründeliin vajab täiendust, mistõttu tõime Mark Anders Lepiku Florasse tagasi. Selles olukorras on mõistlik Steni laenule minek, kus on suurem võimalus saada mängida. FC Kuressaares on ta eduka hooaja teinud ja tunneb seda keskkonda hästi,” sõnas FC Flora spordidirektor Norbert Hurt klubi kodulehel.

                                                                                                                       

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.