main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart oli Saaremaa VK-s kapteni rollis. Irina Mägi

Selver/TalTechis oodatakse Keith Pupartilt noorematele eeskujuks olemist

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.08.2023
09:38

Saaremaa spordisõber uuris Selver/TalTechilt, mis rolli hakkab meeskonnas täitma Keith Pupart.

„Keithi liitumine klubiga on meie jaoks väga tähtis. Tema kogemused on noorematele kolleegidele kindlasti väärt teadmised mida omandada. Keithiga läbirääkimised läksid sujuvalt. Ta soovis tulla tagasi kodumaale ning Selver/TalTechi meeskond oli tema jaoks heast klassist võistkond, kes püüab järgmisel hooajal kaitsta Eesti meistritiitlit ja samas panna end rahvusvahelisel areenil proovile. Keithi roll meeskonnas on olla kindlasti üks liidritest. Kuid ennekõike ootame talt head ja toetavat eeskuju noorematele mängumeestele. Kes tema nn. kiiluvees teeksid tublid sammud oma arengus edasi. Selver/TalTechi meeksonnas jätkavad päris mitmed Saaremaalt pärit mängumehed. Peagi avalikustame nad ka meie sotsmeedias.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.