Selgusid Saaremaa meistrid rannavolles

Kategooriad: Võrkpall
08.08.2021
22:47

Laupäeval toimusid Kuressaare Titerannas 2021. aasta Saaremaa meistrivõistlused rannavolles. Kuigi hommikune ilm oli kõike muud kui rannavolle vääriline, siis sellest hoolimata tulid kohale 11 võistluspaari: 4 nais- ning 7 meespaari.

Kuna naispaare oli võistlustules vaid 4, mängisid kõik paarid kõigiga läbi. Mängureeglid nägid ette, et võiduks oli vaja võita 2 geimi (geim 15 punktini). 2021. aasta Saaremaa meistriks krooniti Leisi duo Cristin Lepp – Marta Nelis, kes alistasid väga tasavägises mängus (2:1) Leisist pärit õdede paari Kadi Kalm – Kaia Piipuu. Kalm – Piipuu tulid seega teisele kohale, kolmanda koha pälvisid Gerli Gull – Kätriin Põld ning neljanda koha sai südikas noortepaar Laura Aavik – Kaari Liis Pihel.

Saaremaa meistritiitli eest tuli võitlema 7 meespaari, kes loosi teel jagati 2 alagruppi. Kõik mängud mängiti 2 geimi võiduni (geim 15 punktini). Alagrupi võitjad läksid otse poolfinaali, II ja III koha omanikud läksid omavahel risti teise alagrupi samade positsioonidega veerandfinaalidesse. Veerandfinaalide võitjad liikusid edasi poolfinaalidesse, kust siis omakorda võitjad läksid heitlema meitstritiili nimel ning kaotajad jäid selgitama 3.-4. koha omanikke.

Pärast pikki ja väsitavaid mänge riputati kuldmedalid lõpuks kaela Siim Rantanen – Sander Talistule, kes ühtlasi saavad kanda nüüd auväärset tiitlit “Saaremaa meister rannavolles”. Teise koha võitles endale välja paar Egert Andrejev – Kaspar Lest, kolmandale kohale tulid Mart Vahter – Martin Rosljuk.