main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad. Kaarma Sport

Selgusid maakonna meistrid mölkky paarismängus

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
13.08.2023
09:45

Kaubi külas mängiti #asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023 4. etapp paarismängus. Ühtlasi oli mängus ka Saaremaa meistrimedalid. Osales 16 kaheliikmelist tiimi, mängiti kahes alagrupis.

A-alagrupi võitis Katlakivi Hiiumaalt, kogudes 14 võimalikust 11 punkti, teine koht tiimile EST Tallinnast. B-alagruppi võimutses A-Team Tallinnas, kes 14 – st võimalikust kogus lausa 13 punkti. Siin teine väljakuperemehed Team Kaubi.

Play – offide esimene suurem üllatus sündis veerandfinaalis, kui 50 protsenti MM – i pronksisest tiimist koosnenud EST pidi alla vanduma võistkonnale JR 2:3. Tõsi, – kas seda niivõrd suureks üllatuseks võikski pidada, kuna JR -s mängis ka käesoleva suve Euroopa meister Jaanus Raamat.

Poolfinaalid ja neist esimeses “vana klassika” – Saaremaa vs Hiiumaa ehk Team Kaubi vs Katlakivi.

Katlakivi haarab kohe alguses initsiatiivi – 1:0, 2:0 ja kolmas lõpeb klassikaliselt, – Team Kaubi lõpetab ise enda mängu kolmanda järjestikuse mõõdaviskega ja Katlakivi sammub finaali 3:0 võiduga.

Teine poolfinaal on võituslikum, A-Team rebib ette 2:0, JR viigistab 2:2. Otsustav viies mäng on mõlemapoolne, aga lõpuks kindlam A-Team, 3:2 võit ja finaali koht neile.

Pronksi kohtumises, Team Kaubi vs JR – ühel pool kaks Euroopa meistrit, teisel pool üks, kelle mängupartneriks seekord hiidlane Ruudi Väärtnõu. Mänguvõit 3:2 ja kolmas koht Team Kaubile.

Finaal Hiiumaa ja Tallinna asi – Katlakivi vs A-Team, mõlemad tänasel päeval kindlalt mänginud. Vürtsi lisab ka teadmine et, lisaks etapi võidule on terendamas ka kopsakamad Liiga punktid üldtabelisse. Mäng ise tasavägine, viis setti ja paremus 3:2 ja neljanda etapi võit seekord Katlakivi võistkonnale.

#asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023 4 etapi võitjad, ühtlasi ka Saaremaa meistrid on:

  1. Katlakivi – Virgo Kattel ja Vaiko Kivi
  2. A-Team- Argo Võrk ja Alger Jõras
  3. Team Kaubi – Boris Lehtjärv ja Tanel Raamat
  4. JR- Jaanus Raamat ja Ruudi Väärtnõu

B-turniiri võitja – Piratica – Meelis Kask ja Urmo Auväärt

C – turniiri võitja – Team Uustla – Margit Lepp ja Marelle Lehtjärv

D – turniiri võitja – MaAr – Maie Ader ja Arvet Kruuser

#asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023 üldtabelis toimusid ka muutused, tänase võiduga jätkab liidri positsioonil Virgo Kattel, kellel on tabelis 190 punkti, teiseks tõusis Vaiko Kivi 186 punktiga. Kolmas on Jaanus Raamat, kellel koos 169 punkti, neljas Enno Kermik 166 punktiga, võrdse 155 punktiga jagavad aga 5-6 kohta Boris Lehtjärv ja Argo Võrk.

Kui vaadata Liiga tabelit, siis lisaks hetke liidrile on 🏆võiduvõimalusi veel viiel mehel, tõsi mõnel eriti teoreetilised, aga siiski – Vaiko Kivi,Jaanus Raamat, Enno Kermik, Boris Lehtjärv, Argo Võrk.

Naistes aga vahetus liider, Lisandra Lehtjärvel on koos 131 punti, kohe tihedalt kannul Maie Ader ja Birgit Raamat 129 punktiga.

#asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023 otsustav 5. etapp – Final Cup on toimumas 27. augustil ja siis saab selgeks kes on aasta 2023 parimad!

#asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023

Kaarma Sport Management team

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.