main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängud 2023: Guernsey sadamas ja lennujaamas tihedad tööpäevad

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
03.07.2023
10:58

Guernsey lennujaama ja sadama töötajad on valmis võtma vastu tuhandeid Saarte mängudele saabujaid ning ettevõtmise õnnestumise nimel on toimetatud mitu kuud.

Laupäeval, 8. juulil algavate Saarte mängude avatseremoonia paiga St Peter Porti sadamakapten David Barker ütles, et Saarte mängudeks valmistumisel on tehtud koostööd kogu kogukonnaga. „Me teame, et see toob saarele tavapärasest rohkem reisijaid, kuid oleme selleks põhjalikult valmistunud ja tervitame võimalust, et Guernsey saab võõrustada nii olulist kohalikku spordipidu,“ lausus sadamakapten.

Samal ajal on ka Guernsey lennujaamas ees ootamas üks aasta kõige aktiivsemaid nädalaid, kuna tuhanded võistlejad ja toetajad 23 osalevalt saarelt saabuvad võistlustele. Esimene märkimisväärne laine saabub ametlikule avamisele eelnevatel päevadel ja lennujaam jääb lisalendude vastuvõtmiseks avatuks .

Reisijateveo ja lennundusjulgestuse juht Steve Langlois ütles, et lisalendude ja reisijate ajakava on tihe, et neid lühikese aja jooksul teenindada. „Oleme panustanud palju vaeva ja energiat erinevate saabuvate lennukite ettevalmistamiseks, et tipptundidel saabuvate reisijate numbritega kõige paremini toime tulla,“ rääkis ta.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.