main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa naiskond võitis Hiiumaa võrkpalliturniiri

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.08.2023
21:28

Laupäeval toimus Hiiumaal Kärdlas legendaarne võrkpalliturniir, seekord juba 66. korda. Saaremaa naiskond rabeles end rasketes mängudest läbi ja jõudis edasi kohamängudele. 20 naiskonna konkurentsis saavutati suurepärane esikoht, kui finaalis alistati vastane tulemusega 2:0.

Traditsiooniliselt pärjati võitja naiskond imeilusa Hiiumaa klaasikunstnike klaaskarika ja medalitega ning suitsukala ja Hiiumaa leivaga. Võidukas naiskonnas màngisid: Elsa Putku, Maria Varik, Marju Noor, Janne Järvalt (turniiri parim naispallur), Kaisa Bahmatsev, Kadri Aru, Maarja Helm, Kaari Liis Pihel (Harda Roosna eripreemia ehk et turniiri parim noormängija)

Vilekohtunikuna oli naistel kaasas Kristel Sild ja alati toimekas Kristi Põld

Hiiumaa turniiriga pandi ilus lõpp murumängude hooajale. Tuletame meelde, et Eestimaa Suvemängudel Rakveres tulid Saaremaa naised auhinnalisele 3. kohale.

Elsa Putku/Saaremaa Võrkpalli Liit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.