main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pihtla meeskond. Allan Mehik

Saaremaa meister seeniorite korvpallis 50+ on aastase vaheaja jälle Pihtla

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
24.03.2024
19:03

Finaalmängus kohtusid nagu ka eelmisel hooajal omavahel Tesmani ja Pihtla meeskonnad. Põhiturniiril oldi vastamisi kahel korral ning omavaheline seis oli 1:1.

Finaalmäng algas nagu nagu ikka tahtmist täis meeste vihase võitlusega, kuid seekord pani Pihtla meeskond Tesmani täielikult paika juba esimesel veerandajal.

Tesmani ei saanud oma mängu mitte kuidagi käima ja Pihtla oli veerandaja lõpuks ees hävitava skooriga 29:9. Pihtlal tabasid visked nii lähedalt kui kaugelt vastupidiselt Tesmanile, kes ei suutnud kuidagi palli korvi toimetada. Poolajaks olid tablool numbrid 43:27 Pihtlale.

Teisel poolajal jätkus mäng juba veidi võrdsemalt, kuid kordagi ei tekkinud kahtlust, et selle finaalmängu võidab Pihtla. Tesman üritas veel päästa mängu maa-ala kaitsega, kuid ei olnud ka sellest abi. Pihtla hoidis mängu lõpuni asja oma kontrolli all ning sireeni kõlades olid tablool numbrid 72:52.

Seega võttis Pihtla meeskond hooajal 2024 seeniorite 50+ korvpallitrooni jälle enda valdusesse. Pihtla parimad olid Andres Meisterson 18 punkti ja Toomas Jalakas 17 punktiga. Tesmani meeskonnast kogus Marko Nelis 12 punkti ning Kristjan Leedo 9 punkti.

Pronksmedalikohtumises alistas Vesse meeskond SO3K võistkonna tulemusega 66:51. Vesse kasuks tõid Janek Liivas 23 punkti ja Meelis Kaubi 14 punkti. SO3K poolt viskasid Kaido Eihcfus 15 punkti ja Ahti Antsaar 14 punkti.

Pihtla – Toomas Jalakas, Gabriel Sepp, Valeri Kaljuste, Gunnar Havi, Kaido Kuusk, Aavo Tamm, Kaupo Laanes, Rein Pärna, Raimond Nau, Andres Meisterson, Rainer Antsaar, Siim Esko, Kaido Vahter, Jüri Saar ja Indrek Saar

Tesman – Riivo Allik, Lembit Soe, Neeme Truumees, Olev Õun, Riho Kilumets, Marko Nelis, Üllar Helde, Siim Hinsberg, Meelis Villsaar, Rein Kuusk, Kristjan Leedo, Kristjan Koppel ja Marco Kesküll

Vesse – Ain Pulk, Meelis Kaubi, Kalmer Lätt, Aivar Tõnus, Allan Niils, Alo Heinsalu, Hendo Väli, Avo Tasa, Janek Liivas, Ranno Pettai, Andreas Randmaa, Kuuno Toming, Anton Teras ja Koit Voojärv

Parimad mängijad hooajal 2024 

Pihtla – Rein Pärna

Tesman – Riivo Allik

Vesse – Andreas Randmaa

SO3K – Ahti Antsaar

Kogu hooaja 2024 parimaks mängijaks valiti seekord Marko Nelis (Tesman)

MTÜ Saaremaa Korvpall

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.