main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virves rajal. fiaerc.com

Robert Virves on Rally Estonia liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.07.2024
08:48

Delfi Rally Estonial käis laupäeval liidripositsioon Robert Virvese ja Georg Linnamäe vahel käest kätte, kuid eelviimasel katsel 4,8 sekundiga kaotusseisus olnud värskemate rehvidega saarlane edestas konkurenti 5,7 sekundiga ja lõpetas linnakatse järel päeva 0,9 sekundilise eduga.

Hommikuse esimese kiiruskatse võitnud Georg Linnamäe tõusis ralli liidriks ja mitu ärevat momenti üle elanud Robert Virves oli teine. Ralli neljanda ja viienda kiiruskatse võitis aga Virves, kes tõusis liidriks ja edestas viienda katse järel Linnamäed 1,5 sekundiga.

„Kui hommiku esimesel katsel käisime kahel rattal, siis nüüd ühes viimases kurvis lendasin kaardilugeja poole kahele rattale,“ märkis Virves katse lõpus. „Näib, et olen temast kergem. Võitlus on äge ja kindlasti oleme heas seisus. Eelmisel katsel ei leidnud rütmi, aga siin olid asjad hästi.”

Linnamäe haaras aga Virveselt esikoha tagasi, kui oli saarlasest kuuendal katsel ligi 2 sekundit kiirem, vahepeal kasvas Linnamäe edu pea 4 sekundile, kuid Virves edestas kaheksandal kiiruskatsel kaasmaalast 5,7 sekundiga.

„Riskimise jätan metsa vahele, kus toimub päris ralli. Kuid see linnakatse oleks õigete rehvidega päris mõnus,” tõdes Virves lõpus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.