main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksine võistkond. Reinar Halliku korvpallikool

Rasmus Olop võitis Euroopa noorteliigas pronksi

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
19.02.2024
10:33

Reinar Halliku KK/Vinni vald noortemeeskond, kelle koosseisus mängis ka Rasmus Olop võitis Euroopa korvpalli U17 vanuseklassi noorteliigas pronksmedalid, vahendab sport.tv3.ee.

EYBL 2023/24 hooaega alustas U17 vanuseklassis 54 noormeeste võistkonda/akadeemiat. Reinar Halliku KK/Vinni vald läbis alagrupifaasi tunnistades ainult võite ja jõudis finaalturniirile, mis toimus Vilniuses. Ka finaalturniiri alustas RHKK/Vinni vald  edukalt võites kaheksandikfinaalis BC London Elite nimelist võistkonda kindlalt 92:43 ja veerandfinaalis juba BS Zalgirist 85:75 (Roman Avdejev viskas parimana 18 punkti).

Poolfinaalis tuli tunnistada valusat 3 punktilist kaotust DSN meeskonnale 79:82, kuid pronksikohtumises võideti kindlalt BK Cesis/Limbazi 91:58 (Andries Kivimägi ja Marten Alles viskasid kumbki 16 punkti, Rasmus Olop lisas 14). Lõpptulemuseks auga väljateenitud pronksmedalid, palju õnne!

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.