main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rantanen - Talistu. volley.ee

Rannavolle mehed piirdusid kvalifikatsiooniga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.07.2024
08:39

Kolmapäeval peeti Vallimäel Rakvere Futures by Viaston rannavõrkpalli MK-etapi kvalifikatsioonid, kus jäid kõik Eesti paarid võiduta. Eestlastest olid võistlustules ka Karl Jaani ja Siim Ennemuist, Siim Rantanen ja Sander Talistu.

Jaani ja Ennemuist läksid koduse MK-etapi avaringis vastamisi Kanada paari Max Losieri ja Robert Kempiga ning kaotasid kohtumise tulemusega 0:2 (11:21, 19:21). Ka Rantanenil ja Talistul ei õnnestunud kvalifikatsiooni teise ringi murda, kui avaringis kaotati 0:2 (19:21, 13:21) šveitslastele Tim Pirmin Amreinile ja Linus Deecke’ile.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.