main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Ralliportaal hindas Ott Tänaku soorituse Horvaatias muljetavaldavaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.04.2023
08:34

Ralliportaali DirtFish hinnangul näitas Ott Tänak Horvaatias välja sõidetud teise kohaga, et on saarlane on tagasi MM-sarja teravas tipus.

„Jah, see polnud Tänaku jaoks lihtne läbipurjetamise ralli, kuid mis võistlus oleks seda sel aastal olnud? Tänakul olid terve ralli ajal Ford Puma Rally1-autoga mõned probleemid, kuid vaatamata sellele oli ta ikkagi võitnud Elfyn Evansi lähim jälitaja,“ kirjutas Dirtfish.

„Ja mitte ainult. Sageli suutis ta siiski näidata katseaegu, millega tõestas oma kohalolekut. Thierry Neuville’i, Sébastien Ogieri ja Kalle Rovanperä väristamine tähendas, et Tänak tõusis tagasi MM-sarja teravasse tippu. Arvestades kahjude minimeerimist, siis tuleb öelda, et 2019. aasta maailmameister tegi muljetavaldava ralli.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.