main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralf Johan Kivi kaaslastega. golf.ee

Ralf Johan Kivi mängis end maailma amatööride meistrivõistlustel 64 hulka

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
23.06.2024
08:43

Maailma ühel vanimal ja prestiižseimal amatööride golfivõistlusel The Amateur Championshipil jõudis neli eestlast viiest 64 parema hulka.

Ballyliffini golfiklubis mängitud turniiri alustas esmaspäeval 288 mängijat. Match play osas langesid konkurentsist Kevin Christopher Jegers ja Ralf Johan Kivi, kuid eelmise aasta veerandfinalist Richard Teder ja Markus Varjun jõudsid 32 parema hulka. Võitis Jacob Skov Olesen.

Ralf Johan Kivi ütles golf.ee vahendusel: „R&A The Amateur Championship on hooaja üks tähtsamaid võistluseid, kus saab proovile panna ennast Euroopa ja maailma parimatega. Sel aastal oli turniir Iirimaal Ballyliffini väljakul, kus tuli mängida tugevas tuules ja vihmas. Kvalifikatsiooni kahe ringiga või rahule jääda kuna lõpetasin top30 hulgas. Match plays sain endale vastu tugeva Hollandi mängija, kes on parimal hetkel olnud maailma top 90 mängija seas. Kahjuks pidin tunnistama vastase paremust 2/1 kuna see ring olin tõsiselt hädas putiga, mis on match playd mängides eriti oluline. Järgmine aasta on võistlus Royal St Georges golfiväljakul, kus loodan näidata paremat minekut.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.