main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Raili Nõgu

Pöide terviserajal selgusid meistrid ketasgolfi paarismängus

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
16.10.2023
08:30

Paduvihma ja päikeseseguline paarismängude päev Pöidel kujunes super tublide mängijate toel kangest kenaks.

Saare maakonna lahtiste ketasgolfi meistrivõistluste parimad perearvestuses mängijad on Liina Solotarjeva ja Maria Rebecca Aule, Eti ja Urmas Nõgu ning Oliver ja Aivo Laul. Naiste meistriks tulid Jane Kand ja Katrina Keerd ning teisele kohale Pirit Õun ja Maria Trave.

Segapaaride esikolmikus on Maret Ignatovitš ja Jaanar Vares, Kristtina Lindmets ja Janek Valk ning Signe Kurvits ja Urmas Jäe. Meesseenioride esikolmikusse mängisid Oleg Tšernobrovkin ja Sander Lember, Andri Kasela ja Valeerik Ignatovitš ning Raimond Nau ja Andre Kuntsel.

Meeste arvestuses tulid maakonna meistriks Ronald Paju ja Ivar Turja. Järgnesid Martin Sepp ja Sander Sepp ning Kusti Aasaväli ja Mihkel Põder. Suur tänukummardus kõikidele osalejatele!

Raili Nõgu

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.