main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängu parim Toomas Jalakas (Pihtla). Saaremaa Korvpall

Pihtla võitis Vesse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.02.2024
09:26

Teisipäeval toimunud järjekordses mängus Saaremaa seeniorite 50+ meistrivõistlustel korvpallis, kohtusid omavahel Pihtla ja Vesse meeskonnad.

Mängu alguses dikteeris kohtumist üldiselt Pihtla meeskond, kuid kolmandal veerandajal vigastas mängusituatsioonis ennast nende liider Rainer Antsaar.

Peale seda suutis Vesse meeskond end suuresti tänu Janek Liivase ja Hendo Väli korvidele ennast kokku võtta ning kolm minutit enne mänguaja lõppu oli vahe vaid üks punkt Pihtla kasuks 50:49.

Mängu lõpus oli siiski kindlam Pihtla meeskond, suuresti tänu Gunnar Havi kolmele järjestikusele korvile ning lõppskooriks kujunes 60:50 Pihtla kasuks.

Pihtla poolt olid suurimad punktitoojad Toomas Jalakas 19 punkti ja Rainer Antsaar 11 punktiga.

Kaotajate poolt viskas Hendo Väli 18 punkti ning Janek Liivas 16 punkti.

Järgmine kohtumine toimub neljapäeval, 8. veebruaril kell 19.15 Kuressaare spordikeskuses, kus kohtuvad Tesmani ja SO3K meeskonnad.

MTÜ Saaremaa Korvpall

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.