main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peeter Jürisson Euroopa mängudel. Eesti Laskurliit

Peeter Jürisson Lonato MK-l 40.

Kategooriad: Laskmine
Autor: Alver Kivi
11.08.2023
09:12

Itaalias Lonatos toimunud jahilaskmise MK-etapil näitasid Eesti kaarraja laskurid kõrgeid tulemusi. 121 tabamust 125-st said kirja nii Andrei Inešin, Reino Velleste kui ka Tõnu Tammist, 120 tabamust jäi lõpptulemuseks Peeter Jürissonile.

Nende tulemustega sai 158 laskuri konkurentsis Andrei Inešin 21. koha, Reino Velleste 22. koha, Tõnu Tammist 24. koha, Peeter Jürisson 40. koha. Karl Peeter Ein tabas 107 märki ja sai 138. koha, vahendab Eesti laskurliit.

Võistluse võitis Taani laskur Jesper Hansen finaaltulemusega 56 tabamust, teise koha sai 55 tabamusega itaallane Tammaro Cassandro, kolmas oli soomlane Eetu Kallioinen.

Juba järgmisel nädalal algavad Aserbaidžaanis, Bakuus maailmameistrivõistlused laskmises! Eestit esindab sel korral 17-liikmeline koondis. Jahilaskmise koondises on kaarrajal osalemas ka Peeter Jürisson.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.