main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Medalistid. SMS

Pärnu sügisregatilt kuus medalit

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
12.09.2023
09:12

Purjetamise Pärnu sügisregatt tõi kaasa põnevust ja väljakutseid, mis panid purjetajad proovile. Kolme päeva jooksul, kus võistlejad pidid võistlema keeratutavate ja ebastabiilsete tuuleoludega ning tuulevaikusega, oli näha tõelist purjetamise kirge.

Kokku sai võistelda kolmest päevast kahel kuna  laupäeval tuult  ei olnud ega tulnud, mis tähendas, et purjetajad pidid kannatlikult merel ootama. Ometi ei lasknud nad end sellest heidutada ja tutvusid kohtunike-ja stardilaevadega.

Saaremaalt pärit 22 purjetajat näitasid tõelist meisterlikkust ja võistlusvaimu. Kokku toodi koju lausa kuus medalit, tõestades Saaremaa purjetajate tugevat kohalolu ja võimekust.

Pärnu sügisregatt oli osa Garmin purjetamise karikasarjast, kus kokku osales ligi 200 sportlast.

Optimisti klassi parimad: 3. Robert Matt, 8. Jacob Putnik, 12. Jaco Putnik, 14. Tobias Kalle, 17. Kiur Arro, 18. Kimmo Kalle.

U12 optimist: 1. Robert Matt, 2. Jaco Putnik, 3. Kiur Arro, 4. Kimmo Kalle, 10. Christofer Ado Kasin.

U16 tüdrukud optimist: 8. Miia Kubjas

ZOOM8: 5. Trinette Välisson – U20 tüdrukud 4., 7. Jakob Kalle, 10. Eleanor Leedo – U20 tüdrukud 7.

ILCA4: 2. Meribel Vahstein – U18 tüdrukud 1., 6. Olger Hannes Mets, U18 poisid ILCA4: 5. Olger Hannes Mets, 10. Artur Ader.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.