main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak tõusis Jaapanis viiendaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.11.2023
16:00

Jaapanis sõidetakse autoralli MM-sarja hooaja viimane etapp. Laupäevase võistluspäeva lõpuks on liider Elfyn Evans, kellele meeskonnakaaslastest kaotab Sebastien Ogier 1.15 ja Kalle Rovanperä 1.40,6. Ott Tänak on viies kaotades 3.35,3.

„Veel üks päev siin Jaapani rallil on lõpuni sõidetud. Meie jaoks oli see reedega võrreldes oluliselt konkurentsirohkem päev ja tõusime kokkuvõttes viiendale kohale. Neljandast kohast lahutab meid 26 sekundit, kuid me ei ole ainsad, kes jahivad kõrgemat kohta. Nii, et vaatame, kuidas asjad homme kulgevad,“ vahendas Ott Tänak.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.