main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralliks valmis. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: teed on väga karmid, mis teeb võitmise väga raskeks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.03.2024
08:14

Autoralli MM-sarja jätkub sel nädalal sõidetava Safari ralliga Keenias, kus eelmisel aastal kuuendana lõpetanud Ott Tänaku hinnangul teevad valitsevad olud võitmise väga raskeks.

„Keenia Safari ralli on eriline väljakutse,“ rääkis Ott Tänak pressiteate vahendusel. Tema hinnangul on korraliku tulemuse tegemiseks aja vastupidavust, sest Aafrika ilm võib olla ettearvamatu ja teed on väga karmid, mis teeb võitmise väga raskeks.

„Kiiruskatsetel sõltub palju auto jõudlusest. Praegustel Rally1 autodel on kohti, kus sa ei saa panna lihtsalt gaas põhjas ja kiire olla, kuid jõudlus on siiski võtmetähtsusega. Saime Hispaanias ralliks testida, mis oli meie jaoks väga oluline.”

Viimasel kahel rallil on Ott Tänak olnud hädas Hyundai mootori probleemidega ja Hispaanias saadi kõrgustes sõites Keenia ralliks kohaneda. „Ma pole isiklikult sel hooajal veel hoogu sisse saanud ja häid tulemusi teinud. Loodan seda nüüd puhta ralliga muuta ja punkte teenida, sest on aeg tulemusi teha,” märkis rallipiloot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.