main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak soovib Kreekast head tulemust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.09.2023
08:18

Sel nädalal jätkuvad autoralli maailmameistrivõistlused Kreekas ja Ott Tänak soovib järelejäänud neljal etapil teha hea tulemuse.

„Oli tore paar nädalat treeningutest puhkust saada, meelt värskendada ja seada ennast valmis neljaks viimaseks ralliks,“ ütles Ott Tänak M-Spordi pressiteenistuse vahendusel. „Kreekas saab olema raske nii meile kui ka autole, kuid ma ootan põnevusega, et saaksin seal suruma hakata. Anname endast parima, et aasta suurepäraste emotsioonidega lõpetada.“

M-Spordi tiimipealik Rich Milleneri sõnul on meeskonna eesmärk järelejäänud rallidel saavutada parimaid võimalikke tulemusi. „Kreekas on meil sageli hästi läinud,“ lausus ta. „See on meie jaoks olnud kõige edukam ralli, kus aastate jooksul oleme saanud kaheksa WRC võitu. Ott on siin viimasel ajal teinud häid tulemusi ja kindlasti mäletame me kõik Pierre-Louis’ Loubet eelmise aasta esitust, kui ta võttis katsevõitu ja sõitis ka esikohal.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.