main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Talvisel rajal.Ott Tänak facebook

Talvisel rajal.Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Belgia rallil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
01.03.2023
07:19

Korraldajad kinnitasid, et Ott Tänak ja Martin Järveoja osalevad Belgia rallil Ford Pumaga.

Autoralli MM-sarja järgmine võistlus sõidetakse märtsi keskel Mehhikos, misjärel naaseb rallikaravan Euroopa asfaldirallile Horvaatias, vahendab ralli.ee.

Kolm nädalat enne Horvaatia MM-rallit toimuv Ardennes ralli on heaks võimaluseks Ott Tänakule ja Martin Järveojale õppida paremini tundma Ford Pumat sellistes tingimustes.

Lisaks eestlastele, kes osalevad võistlusel null autoga, teeb võistluse kaasa ka M-Sport Fordi WRC2 klassi sõitja Gregoire Munster ja seda Ford Fiesta Rally2 roolis.

Ardennes rallil sõidetakse kokku 12 kiiruskatset, kogupikkusega 145 kilomeetrit. Võistlus on kavas 1. aprillil. Horvaatia autoralli MM-etapp toimub kolm nädalat hiljem, 20.-23. aprill.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.