main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralli lõpetamisel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: peame oma normaalsesse rütmi tagasi saama

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
31.03.2024
19:38

Keenias sõidetud Safari rallil erinevate probleemidega maadelnud Ott Tänak sai kokkuvõttes lõpuks kaheksanda koha.

„Meie eesmärk ei olnud alati maksimumi peale suruda, vaid puhta sõiduga poodiumile jõuda nii, et meie reedene päev oli muidugi masendav,“ vahendas Ott Tänak, kelle sõnul ei olnud tema Hyundai autol tehnilisi probleeme ja mured ei olnud kuidagi seotud töökindlusega. „Meie tempo läheneb kindlasti teistele.“

Lõpuks kogus Ott Tänak rallilt 12 punkti ja mehe enda hinnangul pole see kõiki asjaolusid arvestades üldse paha. „Horvaatia saab olema hoopis teistsugune ralli nii, et vaatame, kuidas meil läheb. Tahame tagasi rajale saada, meistrivõistlused on väga noored, kuid peame oma normaalsesse rütmi tagasi saama,“ märkis rallipiloot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.