main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak. wrc.com

Ott Tänak otsib Sardiinias lisakiirust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
31.05.2023
08:53

Autoralli MM-sari jätkub Itaalias Sardiinia nõudlikel kruusateedel, kus M-Sporti esindava Ott Tänaku eesmärgiks on oma Fordist veelgi lisakiirust välja pigistada.

„Sardiinia ralli on mitmel moel eriline, sest siinsed teed on väga nõudlikud ja madala haarduvusega,“ rääkis Ott Tänak M-Spordi pressiteate vahendusel. Ta lisas, et samas on teed väga kitsad ja kiired ning lähevad puude ja kaljude vahelt läbi.

Ott Tänaku sõnul on ta Sardiinias sõitmist alati nautinud, sest 2017. aastal võttis ta just sellel saarel enda karjääri esimese etapivõidu. „Kogu M-Spordi meeskond koos Ford Performance’i meestega USA-st on teinud tööd, et meie esitustes järgmisi samme astuda, uurime kõike, et lisakiirust välja pingutada,“ märkis rallipiloot.

„Eesmärk on konkurentidele samm lähemale jõuda. Asjad võtavad veel veidi aega, aga olen kindel, et samm-sammult edasi liikudes jõuame mingil hetkel kohale.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.