main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak. wrc.com

Ott Tänak: oleks võinud Portugalis võita

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.05.2024
04:32

Ott Tänak usub, et on Hyundai i20 N Rally1 autoga kontakti leidnud ning saarlane tunnistas portaalile wrc.com, et oleks võinud läinud nädalal toimunud Vodafone Rally de Portugali võita.

Tänak lõpetas võistluse endise meeskonnakaaslase Sébastien Ogieri järel teisena, kuid tundis, et ilma laupäevahommikuse rehviprobleemita oleks ta suutnud ületada 7,9-sekundilise vahe, mis kahte paremat kohta lahutas. Lohutuseks olid Tänakule pühapäeval teenitud 11-punkti ja tõus meistrivõistluste neljandalt kohalt kolmandale.

Ott Tänak ütles oma võistlusest rääkides, et tulemus pole väga hull, kui kahju tekitanud rehvi torge välja arvata. „Leian, et ilma torketa oleksin võinud võita,“ märkis rallipiloot. „Reedel nägin kõige rohkem vaeva, kuid pärast hakkasin autoga vaikselt harjuma ja see võimaldas mul leida hea rütmi. Laupäeval olid etapid väga erinevad ja üleöö sain aru, mida ma pean reedest teisiti tegema, et autost maksimumi võtta.“

Tänak, kes oli pärast hooaja alguses Korea automargi juurde naasmist vaeva näinud, et i20 N-iga end mugavalt sisse saada, näeb nüüd edasiminekut. „Me ei ole enam kaugel olemast kohas, kus tunnen end autot kontrollides kindlalt, kuid siiski on natuke raske autot oma sõidustiiliga sobitada,“ leidis ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.