main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond. Orissaare Sport

Orissaare noorkorvpallurid Soomes edukad

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.04.2024
09:50

Orissaare spordikooli korvpallurite jaoks juba traditsioonilisel, Lahtis toimuval Easter Tournament korvpalliturniiril,osalesime tänavu ühe võistkonnaga – U14 noormehed mängisid seekord Challenger sarjas.

Easter Tournamendi turniiril osales kokku 230 võistkonda Põhjamaadest, Balti riikidest ja Hispaaniast U14 Challenger sarjas oli tänavu osalemas 12 võistkonda – Soomest ja Eestist. Kokku peeti 6 mängu, millest 5 võideti.

Seisud: Lahti Basketball White  69:43, YMCA Tampere KU Blue 66:43, Kori-80/White 70:28, RiKoS 50:33 ja Kouvot 79:42. Finaalis tuli tunnistada Hiiumaa eakaasleste paremust kuiKK Askus Jetoil võitis saarlase ja muhulasete ühistiimi seisusega 58:29.

Tulemuseks uhke teine koht rahvusvahelisel korvpalliturniiril. 

Orissaare Sport P U14:Ekke Paivel, Joosep Luht, Jürgen Saksakulm, Krister Naaber, Oliver Voites, Oliver Laul, Risto Truumees, Karl Allikmaa, Saimon Särev, Alex Mölderkivi, Ragnar Ots ja Marek Koppel. Treenerid: Margo Rüütel ja Härmo Lambut.

U16 Challenger sarjas osaleses SK Vesse koosseisus veel üks meie klubi korvpallur, Robin Kahest, kes aitas Kuressaare tiimil saavutada kolmanda koha, noormees kostitas vastaseid  turniiril kokku 117 punktiga.

Noorkorvpallurite osalemist rahvusvahelisel korvpallturniiril toetasid:MTÜ Vöimalus, KULKA, The Barry Foundation MTÜ ja Muhu Vallavalitsus

Orissaare Sport

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.