main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Olümpiakomitee tunnustas Gunnar Usinat panuse eest Eesti sporti

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
26.03.2023
21:16

Eesti Olümpiakomitee tänas oma sajanda juubeli raames Gunnar Usinat panuse eest Eesti sporti, milleks anti üle Eesti välja 1000 nimelist märki.

„Üllatus on mõistagi suur,“ märkis Gunnar Usin. „Igasugune tunnustus on ju meeldiv, eriti veel sellisel juhul, kui see ootamatult tuleb. Saan sellest aru nii, et Eesti Olümpiakomiteel täitus 100 aastat selle organisatsiooni moodustamisest ja seoses sellega anti üle Eesti välja 1000 nimelist märki. Laureaatide määramisel lähtuti spordialaliitude ettepanekutest.“

Gunnar Usin ütles, et kuigi on elu jooksul medaleid ja diplomeid saanud üheteistkümnel erineval spordialal, siis see tunnustus anti panustamise eest just spordi edendamisel. „Nii esitas mind märgi saamiseks Eesti Lauatenniseliit,“ lausus ta, lisades, et ju siis pandi tema tööd kusagil tähele, et kandidatuuri peeti vajalikuks üles seada.

„Elutöö preemiaks on seda palju nimetada, sest ühest küljest pole ma veel pensioni ikkagi jõudnud ning teisest küljest tunnen, et mul jätkub tahet ja jõudu Saaremaa sporti tulevikuski panustada. Nii spordiklubi juhina, litsentseeritud treenerina, kohtunikuna, spordiajakirjanikuna, spordivõistluste korraldajana kui ka tegevsportlasena. Seega, lisakohustust selline tunnustus ei pane, sest väljaravimatu spordipisik “kiusab” mind vaatamata sellelegi. Tõenäoliselt niikaua kuni ma elan.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.