main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tobias Kalle ja Robert Matt. SMS

Noored purjetajad võistlesid mitmel rindel

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
19.06.2023
12:29

Lätis Salacgrivas lõppes Kuiviži Cap purjetamises, kus saarlastest olid esindatud ILCA6 ja Optimist klassi võistlejad.

Tuulega ei olnud ka sellel võistlusel kiita. Planeeritud 12 sõidust sai tehtud kõigest neli ja võistelda ainult kahel päeval. Tulemused said siiski kõik kirja ja võistlus  peetud. Saaremaa optimist klassi poisid tõid koju esimese ja teise koha. Tobias Kalle saavutas esikoha ja Robert Matt teise koha.

Saarlaste teised tulemused: 9. Jacob Putnik, 12. Trinette Välisson (tüdrukute arvestuses 4. koht), 16. Jaco Putnik, 18. Anni Kubjas ja 31. Miia Kubjas.

Esmakordselt võistles Meribel Vahstein ILCA6 klassis ja saavutas sellega 9. koha.

Nädalavahetusel toimus ka Hara sadamas Tormilinnu regatt, kus võistlesid Zoom8 ja Optimist klassi purjetajad. Ilm Haral oli suurepärane – päike, soe ja ideaalsed tuuled. Planeeritud kaheksast sõidust peeti ära kuus.

Saaremaa Merispordi Seltsi parima tulemuse tegi Kiur Arro saavutades Optimistil tubli teise koha. Teised tulemused: 8. Kimmo Kalle, 12. Christofer Ado Kasin.

Zoom8 klass: 6. Eleanor Leedo, 7. Jakob Kalle, 12. Andra-Elizabeth Võeras, 13. Eva Mägi, 15. Georg Kasin, 17. Klaus Alles.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.