main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nisu ja Lauk alustasid Hiinas velotuuri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
08.07.2024
08:27

Hiinas alanud 2.Pro kategooriaga Qinghai Lake velotuuri 120,6 km pikkusel avaetapil pälvis Karl Patrick Lauk (Huansheng – SCOM – Taishan Sport Cycling Team) 48., Oskar Nisu (Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team 87. koha. Eestlastest oli Martin Laas (Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team) grupifinišis 6.

Etapivõidu teenis austraallane Jensen Plowright (Alpecin-Deceuninck; 2:30.52), kellele järgnesid itaallane Enrico Zanoncello (VF Group – Bardiani CSF – Faizane) ja hollandlane Jesper Rasch (Parkhotel Valkenburg). Velotuuril on kokku kavas kaheksa etappi, neist teisel on pikkust 112,3 kilomeetrit.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.