main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Medalistid. SK Kaarma

Medalistid. SK Kaarma

Mölkky mängijad medalitel

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
05.09.2022
09:36

Laupäeval peetud mölkky Eesti meistrivõistlustel paarismängus osalesid ka saarlased. Neist poolfinaalidesse jõudsid Team Kaubi ja Team Uustla.

Uustla mängis Riiuga Tallinnast ja pealinnameestel pääsu polnud, mänguvõit ja finaalikoht Team Uustlale. Teises poolfinaalis oli Kaubi vastane Eritööd Hiiumaalt. Peale kolme mängu seis 2:1 Kaubile ja neljaski mäng tüürimas võidusadamasse ja koitmas finaalis Saaremaa siseasi, aga võta näpust  – Kaubi meestelt üks valearvestus ja sinna see läks, paraku 2:3 kaotus – kahju. 3.-4. koha mängus Kaubi meeskond siiski end eelmisest mängust heidutada ei lasknud, võit ja tasuks kolmas koht.

Grande finaalis aga mängimas Team Uustla vs Eritööd. Võideti vaheldumisi ja otsustavasse mängu mindi 2:2 seisult. Kas hiidlased taaskord rikuvad saarlaste päeva? Aga Ei – Uustla võidab viimase mängu ja nii kuulutatakse võitjaks ja Eesti meistriteks saarlased.

Esikoht – Team Uustla, Margit Lepp ja Siim Sooäär.

Pronksmedalid- Team Kaubi, Tanel Raamat ja Jaanus Raamat.

Lohutusturniiri finaalis jätkus ka saarlaste ülekaal, kui B-finaalis võitis Team Pika Team Ött`i.

Pika võistkonnas mängisid, Heddi Pruul ja Aigar Paiste, Team Ött`is, Meelis Kask ja Tarvo Pihlas.

SK Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.