main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maribel Vahstein poodiumil. SMS Facebook

Merispordi purjetajad Pärnus poodiumil

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
18.06.2024
08:26

Eesti karikavõistluste etapil Pärnu purjetamisnädalal võistlesid ILCA6, ILCA7 ja RS Aero paadiklassid.

Saaremaa Merispordi Seltsist oli esindatud kolm ILCA6 ja viis RS Aero sõitjat. Reedest pühapäevani toimunud võistlusest sai paraku merele minna vaid reedel ja pühapäeval. Laupäeva hommikul olid võistlejad sunnitud kaldal tuult ootama esilagu kaks tundi ja seejärel tegi peavõistlusjuht otsuse, et täna siiski merele ei minda. Tuult ei tulnud.

Pühapäeval alustati võistlusega tund aega varem, sest tuule prognoos oli enne lõunat parem. Planeeritud nelja sõidu asemel sai kahjuks maha pidada ILCA klassis vaid kaks ja RS Aero klassis üks.

Kokku sõitsid ILCA klassid viis sõitu ja RS Aero klass neli sõitu. Noorpurjetajatest tegi väga hea tulemuse ILCA6 sõitja Meribel Vahstein, tuues koju U19 tüdrukute arvestuses teise koha. U19 poiste klassis oli 12. Uku Mägi ja 13. Olger Hannes Mets.

RS Aero 6 klassis saavutas kolmanda koha Liina Kolk, 6. oli Jesper Alles ja 8. Jens Alles. RS Aero 7 klassis saavutasid Andres Haavel 2. ja Rait Rand 3. koha.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.