main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass koondises. basket.ee

Matthias Tass sai koondisekutse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
26.01.2024
13:33

Eesti meeste korvpallikoondis alustab veebruaris uut Euroopa meistrivõistluste valiktsüklit, kus kuulutakse ühte alagruppi Leedu, Poola ja Põhja-Makedooniaga. Valiktsükli esimeses aknas kohtutakse esmalt võõrsil makedoonlastega ning seejärel võõrustatakse Tallinnas Leedu koondist.

Reedel nimetas Eesti meeste korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala 22 mängijat, kes kuuluvad eelseisvatel EM-valikmängudel rahvuskoondise kandidaatide hulka. Teiste hulgas sai kutse ka keskmängija Matthias Tass Filou Oostende (BEL). Lõplik nimekiri 14 mängijast, kes esindavad koondist mängudes Põhja-Makedoonia ja Leeduga, selgub veebruari keskel enne rahvuskoondise kogunemist Tallinnas.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.