main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. SMS

 Lõpetati jääpurjetamise hooaeg

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
03.04.2024
09:14

Pärnu Jahtklubis toimus tunnustamisüritus, kus võeti kokku hooaeg ja jagati parimatele karikasarja üldarvestuse võitjatele karikad.

Saaremaa Merispordi Seltsi purjetajad saavutasid igas paadiklassis tulemusi. Ice-Optimist karikasarjas võidutsesid õed Miia ja Anni Kubjas. Saavutades esi- ja teise koha. DN juunioride arvestuses olid esimene Karl Ader ja teine Daniel Rüütel. Monotype-XV klassis olid teised Indrek Aavik ja Siim Valge (HJK) ning kolmandad Juhan Kolk ja Niklas Jansson.

Suured tänud meie treener Aivar Lausile. Sinu pühendumine ja entusiasm pani kogu meie kogukonna ühte hoidma. Samuti suur kummardus lastevanemate ees, kes te aitasite igal võimalikul sammud.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.