main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure mehed püüavad Transi ründajalt palli saada. Alver Kivi

Kure duubel kaotas kodus Transi duublile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.06.2024
17:35

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s pidi FC Kuressaare U21 tunnistama koduväljakul JK Narva Trans U21 paremust 1:0.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises olid mänguohjad võõrustajate käes, kes lõid ohtralt momente, kuid palli väravasse ei saanud. Külalised aga realiseerisid teisel poolajal oma ainsa võimaluse.

Peatreener Sander Viira ütles, et tegelikult oleks mõlemad meeskonnad null nulliga rahul olnud. „Teisel poolajal oli meil momente rohkem, aga piisab ühest olukorrast, kui korra kaotad keskendumise,“ lausus ta.

„Mitte, et meil oleks väga palju võimalusi olnud, aga pall sisse ei läinud. Ühe värava oleks pidanud ise ka ära lööma. Narvaga on olnud tasavägised mängud, eelmine aasta korra suutsime neid võita. Trans mängis taktikaliselt targalt mängides madalal, meil oli seda blokki murda raske, seda enam, et just ründeosakonnas oli meil ka palju puudujaid.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.