main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe püüab kaitsjast vabaneda. Alver Kivi

Kristjan Kombe: oleks pidanud ikka ühe värava kirja saama

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
27.04.2023
09:02

Eesti jäähokikoondis kaotas Tallinnas Tondiraba jäähallis mängitaval MM turniiril Ukrainale 4:7 (1:1, 1:4, 2:2). Kahes esimeses kohtumises skoori teinud Kristjan Kombe enda panusega rahule ei jäänud.

„Tegime hea mängu, aga tundub, et sellised lõpusöödud jäid parema tulemuse tegemisest puudu, viskasime litri palju kordi lihtsalt niisama minema,“ leidis Kristjan Kombe. „Mehed oleks pidanud ise rohkem mängu tegema. Ma ei ütleks, et vastased olid meist kiiremad, me lihtsalt jäime lukku.“

Kuigi Eesti asus 1:0 juhtima, võttis kontrolli mängu enda kätte Ukraina, kes teisel kolmandikul sai 4:1 edu. „Algus oli raske ja olime kuidagi lukkus,“ tõdes Kristjan Kombe. „Kui me end käima saime, siis ka värava lõime, kuid tuli kohe kiirelt vastu. See mõjus moraalile keeruliselt.“

Kolmandal kolmandikul jäi mänguskoor 2:2. „Plaan oli mängida oma mängu, võitluslikku mida me praegu mängime, aga täna läks lihtsalt niimoodi,“ märkis ründaja, kellel endal ei õnnestunud skoori teha, kuigi viimase ülekaalu mängimisel sai Kombe paar korda ohtlikult pealelöögile. „Seal oleks pidanud ikka ühe tabamuse kirja saama,“ lausus ta.

Kahes esimeses kohtumises Serbia ja Hollandiga tegi Kristjan Kombe skoori, lüües esimeses sisse olulise karistusviske ja teises 2:1 juhtvärava. „See on tähtis, kui tuleb õnnestumisi ja on ründaja jaoks hea tunne,“ märkis ta. „Kahes esimeses mängus oli meil viskeid palju, kuid väravaid ei saanud. Lihtsalt ei läinud, aga me ei andnud alla ja võitsime. Enda panusega kahes esimeses kohtumises võib rahul olla, täna aga mitte. Kõikides asjades jäi puudu.“

Neljapäeval on Eesti koondise vastaseks Jaapan. „Pole kerge, seal on palju kiireid vendi, kuid läheme kindlasti võidumõtetega,“ oli Kristjan Kombe enesekindel.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.